F.H.U. EFER Stanisław Karpiel

Wykonawca publicznyZąbNIP 7361317058Aktywny 2022–2025
8
Wygranych przetargów
25 968 315 zł
Łączna wartość
3 246 039 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci F.H.U. EFER Stanisław Karpiel w przetargach publicznych

F.H.U. EFER Stanisław Karpiel rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Największą liczbę kontraktów (90) na Roboty budowlane na rynku małopolskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc90
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna84
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 8)

110 000,00 PLNSprzęt elektryczny
Zakup, dostawa i instalacja generatora prądu na potrzeby Urzędu Gminy Kościelisko – zadanie realizo…
28.07.2025KościeliskoGMINA KOŚCIELISKO
347 631,20 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa instalacj…
30.06.2025Nowy TargGmina Miasto Nowy Targ
2 201 700,00 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja starej części budynku Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im. Kla…
09.04.2024ZakopaneSzpital Specjalistyczny Chorób Płuc "Od…
579 033,57 PLNSprzęt elektryczny
Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z jednoczesnym demontażem używanego agregatu, oraz przebud…
24.08.2023ZakopaneUniwersytecki Szpital Ortopedyczno - Re…
19 870 980,00 PLNRoboty budowlane
Dobudowa, rozbudowa, przebudowa głównego skrzydła budynku Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „O…
09.12.2022ZakopaneSzpital Specjalistyczny Chorób Płuc "Od…
244 470,15 PLNRoboty budowlane
Przebudowa linii kablowych SN i NN Tauron S. A. kolidujących z projektowaną infrastrukturą drogową …
10.11.2022Nowy TargAkademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
1 970 000,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kościelisku na cele społe…
20.05.2022KościeliskoGMINA KOŚCIELISKO
644 500,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa budynku użyteczności publicznej wraz z instalacjami: energetyczną, wodn…
14.02.2022KościeliskoGMINA KOŚCIELISKO

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma F.H.U. EFER Stanisław Karpiel startuje w przetargach publicznych?

Tak. F.H.U. EFER Stanisław Karpiel jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ząb. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma F.H.U. EFER Stanisław Karpiel?

Firma F.H.U. EFER Stanisław Karpiel wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 25 968 315 zł. Średnia wartość kontraktu to 3 246 039 zł.

Z kim najczęściej współpracuje F.H.U. EFER Stanisław Karpiel?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA KOŚCIELISKO (3 zamówień).

Od kiedy F.H.U. EFER Stanisław Karpiel realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.02.2022, a najnowszy z 28.07.2025.

Kto jest największą konkurencją dla F.H.U. EFER Stanisław Karpiel w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy F.H.U. EFER Stanisław Karpiel to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.