Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o.

Wykonawca publicznySuwałkiNIP 8441849243Aktywny 2025–2026
3
Wygranych przetargów
50 308 600 zł
Łączna wartość
16 769 533 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1PGE Dystrybucja S.A.3100%50 308 600

Konkurenci Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Lubelskie

Największą liczbę kontraktów (350) na Roboty budowlane na rynku lubelskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A..

  1. 1Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.350
  2. 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.194
  3. 3PBI Infrastruktura S.A.94
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna89
  5. 5Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe86
  6. 6WOD-BUD Sp. z o.o.83
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

24 870 600,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa linii elektroenergetycznej 110 kV wraz z linią światłowodową relacji - GPZ1 Białystok - …
22.09.2026LublinPGE Dystrybucja S.A.
21 525 000,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa linii 110kV Rejowiec - Chełm Tor 2
24.06.2026LublinPGE Dystrybucja S.A.
3 913 000,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja linii elektroenergetycznej Motule 20 kV odg. do stacji 10-456 Czostków na terenie Oddz…
05.08.2025LublinPGE Dystrybucja S.A.

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Suwałki. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o.?

Firma Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 50 308 600 zł. Średnia wartość kontraktu to 16 769 533 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest PGE Dystrybucja S.A. (3 zamówień).

Od kiedy Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.08.2025, a najnowszy z 22.09.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie lubelskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., PBI Infrastruktura S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.