Comel Tomasz Hinz

Wykonawca publicznyMiastkoNIP 8421042980Aktywny 2022–2026
23
Wygranych przetargów
4 872 916 zł
Łączna wartość
211 866 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1POWIAT CHOJNICKI417,4%550 641
2Zakład Ubezpieczeń Społecznych28,7%367 195
3Gmina Miastko28,7%900 109
4GMINA KOŁCZYGŁOWY14,3%195 446
5Gmina Bytów14,3%27 654
6Gmina Maszewo14,3%247 019
7Zakład Karny w Czarnem14,3%359 000
8Gmina Choszczno14,3%268 276
9Gmina Koczała14,3%222 141
10Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych14,3%151 352

Konkurenci Comel Tomasz Hinz w przetargach publicznych

Działalność firmy Comel Tomasz Hinz w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Comel Tomasz Hinz: Syriana Joanna Fischer, Infomex Sp. z o.o., WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK.

Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe

woj. Pomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Syriana Joanna Fischer — 47 wygranych zamówień na Komputery i maszyny biurowe w województwie pomorskie.

  1. 1Syriana Joanna Fischer47
  2. 2Infomex Sp. z o.o.22
  3. 3WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK22
  4. 4FHU Horyzont Krzysztof Lech16
  5. 5P.H. KAS J. Kasperski Sp.J.15
  6. 6Spinel sp. z o.o.14
Wszystkie przetargi: Komputery i maszyny biurowe

Konkurenci w branży Oprogramowanie

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Oprogramowanie w regionie pomorskie jest Koma Nord Sp. z o.o. z wynikiem 9 wygranych postępowań.

  1. 1Koma Nord Sp. z o.o.9
  2. 2NBIT JAROSŁAW JENCZMIONKA SP. Z O.O.8
  3. 3KONSULTANT IT SP. Z O.O.5
  4. 4Cocon Spółka Akcyjna5
  5. 5InfraBerg Digitizing Sp. z o.o.5
  6. 6RESTOR Spółka Jawna P. Anton, A. Czapski, T. Rostropowicz5
Wszystkie przetargi: Oprogramowanie

Konkurenci w branży Informatyka

woj. Pomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Asseco Data Systems S.A. — 16 wygranych zamówień na Informatyka w województwie pomorskie.

  1. 1Asseco Data Systems S.A.16
  2. 2Asseco Poland S.A.15
  3. 3Comarch S.A.8
  4. 4SIMPLE S.A.7
  5. 5Asseco Business Solutions S.A.5
  6. 6Sprint S.A.5
Wszystkie przetargi: Informatyka

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 23)

268 275,95 PLNKomputery i maszyny biur…
Zakup i dostawa macierzy dyskowej oraz serwerów dla klastra wysokiej dostępności do Urzędu Miejskie…
01.02.2026ChoszcznoGmina Choszczno
27 653,74 PLNKomputery i maszyny biur…
Kompleksowa dostawa nowych jednostek centralnych (PC) z zainstalowanym systemem operacyjnym wraz ze…
10.12.2025BytówGmina Bytów
151 351,50 PLNTelekomunikacja
Dostawa urządzeń teletransmisyjnych
03.12.2025WarszawaCentrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zb…
168 249,17 PLNKomputery i maszyny biur…
DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI.
09.10.2025ChojnicePOWIAT CHOJNICKI
160 236,97 PLNKomputery i maszyny biur…
Zakup i wdrożenie sprzętu informatycznego wraz ze szkoleniem w ramach wzmocnienia cyberbezpieczeńst…
29.09.2025StudzieniceGmina Studzienice
123 346,86 PLNTelekomunikacja
Dostawa komponentów do urządzenia Alcatel – Lucent 7750 SR-a4 objętych 12 miesięczną gwarancją Prod…
05.08.2025OlsztynWojewództwo Warmińsko-Mazurskie - Warmi…
222 140,75 PLNInformatyka
„Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Koczała” – część I, II, III, IV, V
25.06.2025KoczałaGmina Koczała
147 718,85 PLNKomputery i maszyny biur…
Dostawa biblioteki taśmowej oraz serwera proxy
04.06.2025KoninMiasto Konin
284 989,70 PLNKomputery i maszyny biur…
Dostawa urządzeń i oprogramowania do zabezpieczenia, monitorowania oraz przechowywania danych z pod…
29.05.2025ChojnicePOWIAT CHOJNICKI
359 000,00 PLNRoboty budowlane
Remont systemu domofonowo – przyzywowego w budynku penitencjarnym K w Zakładzie Karym w Czarnem
09.05.2025CzarneZakład Karny w Czarnem
195 445,77 PLNOprogramowanie
Dostawa urządzeń i oprogramowania do obsługi sieci informatycznej Gminy Kołczygłowy wraz ze wdrożen…
04.02.2025KołczygłowyGMINA KOŁCZYGŁOWY
42 443,94 PLNKomputery i maszyny biur…
DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI.
26.11.2024ChojnicePOWIAT CHOJNICKI
249 300,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa i montaż depozytorów kluczy dla Oddziału ZUS w Słupsku
08.11.2024SłupskZakład Ubezpieczeń Społecznych
177 120,00 PLNInformatyka
Świadczenie usług informatycznych i serwisowych dla Szpitala Miejskiego w Miastku Sp. z o.o.
23.05.2024MiastkoSzpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.
151 494,82 PLNTelekomunikacja
Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Poznaniu
16.01.2024PoznańProkuratura Okręgowa w Poznaniu
54 957,91 PLNKomputery i maszyny biur…
DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI.
13.10.2023ChojnicePOWIAT CHOJNICKI
247 018,82 PLNKomputery i maszyny biur…
Zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych
15.07.2023MaszewoGmina Maszewo
117 895,48 PLNMaszyny przemysłowe
Dostawa i montaż Systemu Kontroli Dostępu w BT/COT ZUS Miastko
13.07.2023SłupskZakład Ubezpieczeń Społecznych
238 608,99 PLNTelekomunikacja
,, Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach realizacji projektu Cyfrowa Gmina”.
28.12.2022MiastkoGmina Miastko

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Comel Tomasz Hinz startuje w przetargach publicznych?

Tak. Comel Tomasz Hinz jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Miastko. Firma wygrała łącznie 23 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Comel Tomasz Hinz?

Firma Comel Tomasz Hinz wygrała 23 przetargów o łącznej wartości 4 872 916 zł. Średnia wartość kontraktu to 211 866 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Comel Tomasz Hinz?

Najczęstszym zamawiającym jest POWIAT CHOJNICKI (4 zamówień).

Od kiedy Comel Tomasz Hinz realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.12.2022, a najnowszy z 01.02.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Comel Tomasz Hinz w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Comel Tomasz Hinz to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Komputery i maszyny biurowe w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Syriana Joanna Fischer, Infomex Sp. z o.o., WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.