UTYLIMED Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie | 7 | 1 298 405 zł | |
| 2 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PARCZEWIE | 5 | 1 303 912 zł | |
| 3 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM | 4 | 720 576 zł | |
| 4 | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej | 3 | 1 044 441 zł | |
| 5 | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie | 3 | 615 341 zł | |
| 6 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ | 3 | 2 101 755 zł | |
| 7 | Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ | 2 | 191 875 zł | |
| 8 | 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu | 2 | 356 003 zł | |
| 9 | SZPITAL POWIATOWY W RYKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 285 823 zł | |
| 10 | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie | 2 | 599 400 zł |
Konkurenci UTYLIMED Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy UTYLIMED Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z UTYLIMED Sp. z o.o.: BYŚ Wojciech Byśkiniewicz, Emka S.A., PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK.
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. LubelskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest EKO-KRAS Sp. z o.o. — 36 wygranych zamówień na Ścieki, odpady, środowisko w województwie lubelskie.
- 1EKO-KRAS Sp. z o.o.36
- 2KOM-EKO S.A.26
- 3Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik Sp. z o.o.24
- 4Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.23
- 5Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.19
- 6Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.18
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (107) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku mazowieckie zdobyła firma BYŚ Wojciech Byśkiniewicz.
- 1BYŚ Wojciech Byśkiniewicz107
- 2Emka S.A.72
- 3PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK53
- 4AG-COMPLEX Sp. z o.o.52
- 5REMONDIS Sp. z o.o.51
- 6Polsuper sp. z o.o.36
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 66)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma UTYLIMED Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. UTYLIMED Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Lublin. Firma wygrała łącznie 66 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma UTYLIMED Sp. z o.o.?
Firma UTYLIMED Sp. z o.o. wygrała 66 przetargów o łącznej wartości 30 461 629 zł. Średnia wartość kontraktu to 461 540 zł.
Z kim najczęściej współpracuje UTYLIMED Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (7 zamówień).
Od kiedy UTYLIMED Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 16.03.2021, a najnowszy z 06.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla UTYLIMED Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy UTYLIMED Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie lubelskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą EKO-KRAS Sp. z o.o., KOM-EKO S.A., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.