Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2"
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA OJRZEŃ | 1 | 275 000 zł | |
| 2 | POWIAT ŻUROMIŃSKI | 1 | 273 764 zł | |
| 3 | Powiat Legionowski | 1 | 15 077 777 zł | |
| 4 | Gmina Zakroczym | 1 | 10 898 574 zł | |
| 5 | Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej | 1 | 1 234 776 zł | |
| 6 | Gmina Miejska Ciechanów | 1 | 11 600 000 zł | |
| 7 | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ | 1 | 3 250 000 zł | |
| 8 | Powiat Ciechanowski- Starostwo Powiatowe w Ciechanowie | 1 | 20 190 000 zł | |
| 9 | MIASTO MŁAWA | 1 | 28 976 675 zł | |
| 10 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie | 1 | 7 735 211 zł |
Konkurenci Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" w przetargach publicznych
Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest DROG-BET Marcin Głuchowski — 253 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie mazowieckie.
- 1DROG-BET Marcin Głuchowski253
- 2STRABAG Sp. z o.o.180
- 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
- 4P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
- 5"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością98
- 6FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.91
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 13)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" startuje w przetargach publicznych?
Tak. Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ojrzeń. Firma wygrała łącznie 13 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2"?
Firma Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" wygrała 13 przetargów o łącznej wartości 118 779 803 zł. Średnia wartość kontraktu to 9 136 908 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2"?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA OJRZEŃ (1 zamówień).
Od kiedy Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 13.06.2022, a najnowszy z 29.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Paweł Włodkowski "WŁOD-BUD-DACHY 2" to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.