YAMA Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyMyślęcinekNIP 5542207846Aktywny 2023–2026
7
Wygranych przetargów
2 281 420 zł
Łączna wartość
325 917 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci YAMA Sp. z o.o. w przetargach publicznych

YAMA Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Sprzęt transportowy

woj. Kujawsko-Pomorskie

Największą liczbę kontraktów (12) na Sprzęt transportowy na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma Europejski Fundusz Leasingowy S.A..

  1. 1Europejski Fundusz Leasingowy S.A.12
  2. 2Frank-Cars Sp. z o.o.12
  3. 3Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.12
  4. 4GREEN WAY Kamila Sadowska11
  5. 5CARRARA Sp. z o.o.11
  6. 6Contenur Polska Sp. z o.o.8
Wszystkie przetargi: Sprzęt transportowy

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 7)

298 500,00 PLNSprzęt transportowy
Zakup samochodu dostawczego do 3,5 tony dla Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszcz…
19.01.2026BydgoszczMuzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskie…
206 640,00 PLNSprzęt transportowy
Dostawa samochodu dostawczego typu chłodnia dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej …
25.04.2025BydgoszczWojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiol…
269 000,00 PLNSprzęt transportowy
Dostawa samochodu dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie nr 2
10.12.2024SypniewoZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNIC…
431 720,00 PLNSprzęt transportowy
Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 3 samochodów osobowych, na potrzeby KOWR OT Bydgoszcz, z …
29.06.2023BydgoszczKrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
455 560,00 PLNSprzęt transportowy
SZPiFP-21-23 Dostawa samochodów osobowych nieoznakowanych z napędem hybrydowym.
12.05.2023BydgoszczKomenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma YAMA Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. YAMA Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Myślęcinek. Firma wygrała łącznie 7 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma YAMA Sp. z o.o.?

Firma YAMA Sp. z o.o. wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 2 281 420 zł. Średnia wartość kontraktu to 325 917 zł.

Z kim najczęściej współpracuje YAMA Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SYPNIEWIE (1 zamówień).

Od kiedy YAMA Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.05.2023, a najnowszy z 19.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla YAMA Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy YAMA Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Sprzęt transportowy w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Frank-Cars Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.