Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA MIEJSKA CIECHANÓW | 6 | 38 305 784 zł | |
| 2 | Gmina Sońsk | 5 | 8 534 703 zł | |
| 3 | Gmina Ciechanów | 5 | 13 138 387 zł | |
| 4 | GMINA REGIMIN | 5 | 2 600 992 zł | |
| 5 | Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie | 3 | 3 172 013 zł | |
| 6 | Gmina Opinogóra Górna | 3 | 186 109 zł | |
| 7 | Gmina Szydłowo | 1 | 1 245 472 zł | |
| 8 | AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 119 140 zł | |
| 9 | GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W WARSZAWIE | 1 | 6 350 486 zł | |
| 10 | Gmina Grudusk | 1 | 5 109 537 zł |
Konkurenci Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA w przetargach publicznych
Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie mazowieckie jest DROG-BET Marcin Głuchowski z wynikiem 246 wygranych postępowań.
- 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
- 2STRABAG Sp. z o.o.175
- 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
- 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
- 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
- 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 38)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA startuje w przetargach publicznych?
Tak. Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ciechanów. Firma wygrała łącznie 38 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA?
Firma Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA wygrała 38 przetargów o łącznej wartości 96 809 862 zł. Średnia wartość kontraktu to 2 547 628 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA MIEJSKA CIECHANÓW (6 zamówień).
Od kiedy Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.04.2021, a najnowszy z 11.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Z.U.H. „KOPTRANS” WITOLD PIĘTKA to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.