ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI

Wykonawca publicznyBrusyNIP 5552081045Aktywny 2022–2026
10
Wygranych przetargów
3 292 858 zł
Łączna wartość
329 286 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie440%544 911
2POWIAT CHOJNICKI440%1 804 235
3Gmina Brusy220%943 712

Konkurenci ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI w przetargach publicznych

ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Mazowieckie

Liderem w kategorii Ścieki, odpady, środowisko w regionie mazowieckie jest BYŚ Wojciech Byśkiniewicz z wynikiem 107 wygranych postępowań.

  1. 1BYŚ Wojciech Byśkiniewicz107
  2. 2Emka S.A.72
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK53
  4. 4AG-COMPLEX Sp. z o.o.52
  5. 5REMONDIS Sp. z o.o.51
  6. 6Polsuper sp. z o.o.36
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 10)

92 833,11 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja cieków i kanałów na terenie NW Starogard Gdański zamówienie podobne do części 2 do post…
04.12.2025WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polsk…
322 195,90 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja cieków i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego w Kartuzach (zamówienie podobne do części 4…
28.10.2025WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polsk…
55 672,60 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja cieków na terenie NW Starogard Gdański - zamówienie podobne do części 10 postępowania G…
28.10.2025WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polsk…
74 209,60 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja i utrzymanie cieków na terenie działania Nadzoru Wodnego w Kartuzach (zamówienie podobn…
27.12.2024WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polsk…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI startuje w przetargach publicznych?

Tak. ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Brusy. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI?

Firma ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 3 292 858 zł. Średnia wartość kontraktu to 329 286 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI?

Najczęstszym zamawiającym jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (4 zamówień).

Od kiedy ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.03.2022, a najnowszy z 04.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH WOJCIECH CZAPIEWSKI to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BYŚ Wojciech Byśkiniewicz, Emka S.A., PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.