Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o.

Wykonawca publicznySkierniewiceNIP 8341888491Aktywny 2024–2026
13
Wygranych przetargów
2 686 392 zł
Łączna wartość
206 646 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE538,5%910 000
2Gmina Dmosin323,1%490 626
3Gmina Zgierz215,4%329 308
4Miasto Łowicz215,4%831 078
5Gmina Stare Babice17,7%125 380

Konkurenci Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o.: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A..

Konkurenci w branży Inne usługi

woj. Łódzkie

Liderem w kategorii Inne usługi w regionie łódzkie jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. z wynikiem 24 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.24
  2. 2ŻWIR-MAX FIRMA Przemysław Skupiński14
  3. 3HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE Sp. z o.o.10
  4. 4PPHU A'TU SERVICE S.C.9
  5. 5MAG-POL Usługi Pralnicze Agnieszka Trzeciak7
  6. 6FIRMA H. SKRZYDLEWSKA WŁ. WITOLD SKRZYDLEWSKI7
Wszystkie przetargi: Inne usługi

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Łódzkie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o. — 131 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie łódzkie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.131
  2. 2DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI100
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.69
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.58
  5. 5Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 13)

205 875,34 PLNNaprawy i konserwacja
Bieżące utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Łowicza
06.02.2026ŁowiczMiasto Łowicz
625 202,80 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Pielęgnacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Gminy Miasta Łowicza w okresie od 09.02.2026-…
06.02.2026ŁowiczMiasto Łowicz
360 000,00 PLNRoboty budowlane
,,Modernizacja placu zabaw przy Żłobku Miejskim z Oddziałami Integracyjnymi ISKIERKA w Skierniewica…
16.07.2025SkierniewiceURZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
100 000,00 PLNRoboty budowlane
„Modernizacja placu zabaw dla dzieci na osiedlu Makowska’’
16.07.2025SkierniewiceURZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
100 000,00 PLNNaprawy i konserwacja
„REMONT ISTNIEJĄCEGO PLACU ZABAW DLA DZIECI NA RAWCE”.
16.05.2025SkierniewiceURZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
100 000,00 PLNRoboty budowlane
"Zielone serce Miasta - modernizacja skweru przy ul. Jagiellońskiej 2".
05.05.2025SkierniewiceURZĄD MIASTA SKIERNIEWICE
125 380,20 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług w zakresie opieki weterynaryjnej w 2025 r - zamówienie z wolnej ręki
22.01.2025Stare BabiceGmina Stare Babice
249 999,96 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn: "Wykonanie dwóch altan".
26.11.2024SkierniewiceURZĄD MIASTA SKIERNIEWICE

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Skierniewice. Firma wygrała łącznie 13 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o.?

Firma Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. wygrała 13 przetargów o łącznej wartości 2 686 392 zł. Średnia wartość kontraktu to 206 646 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE (5 zamówień).

Od kiedy Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.01.2024, a najnowszy z 06.02.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Inne usługi w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o., ŻWIR-MAX FIRMA Przemysław Skupiński, HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.