ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyGryficeNIP 8571919769Aktywny 2021–2025
5
Wygranych przetargów
1 729 435 zł
Łączna wartość
345 887 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. w przetargach publicznych

ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Zachodniopomorskie

Największą liczbę kontraktów (139) na Roboty budowlane na rynku zachodniopomorskie zdobyła firma STRABAG Sp. z o.o..

  1. 1STRABAG Sp. z o.o.139
  2. 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
  3. 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
  4. 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
  5. 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
  6. 6ONDE S.A.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 5)

367 770,00 PLNRoboty budowlane
Wykonanie zewnętrznej instalacji elektrycznej na ośrodku wypoczynkowym
04.12.2025MiędzyzdrojeNadleśnictwo Międzyzdroje
148 707,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko - ORLIK 2012" przy PSP Nr 24, PSP Nr 15, PSP Nr 21 …
03.07.2024RadomGmina Miasta Radomia
420 000,00 PLNRoboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie przewodu zasilającego.
02.12.2021WałczCENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZY…
528 957,63 PLNRoboty budowlane
Wymiana oświetlenia w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska przy al. Piastów 50a w S…
13.08.2021SzczecinZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOG…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Gryfice. Firma wygrała łącznie 5 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o.?

Firma ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 1 729 435 zł. Średnia wartość kontraktu to 345 887 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miasta Radomia (1 zamówień).

Od kiedy ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.07.2021, a najnowszy z 04.12.2025.

Kto jest największą konkurencją dla ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ZEG Zakład elektryczny Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A., USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.