Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie | 15 | 11 766 425 zł | |
| 2 | GMINA ŚWIESZYNO | 6 | 1 833 589 zł | |
| 3 | ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH | 6 | 1 807 784 zł | |
| 4 | Gmina Miasto Darłowo | 5 | 632 417 zł | |
| 5 | GMINA MANOWO | 4 | 13 949 577 zł | |
| 6 | GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ | 2 | 359 263 zł | |
| 7 | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. | 1 | 210 000 zł | |
| 8 | 17 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 1 | 185 730 zł |
Konkurenci Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki w przetargach publicznych
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ZachodniopomorskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie zachodniopomorskie jest STRABAG Sp. z o.o. z wynikiem 140 wygranych postępowań.
- 1STRABAG Sp. z o.o.140
- 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
- 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
- 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
- 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
- 6ONDE S.A.53
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 40)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki startuje w przetargach publicznych?
Tak. Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Koszalin. Firma wygrała łącznie 40 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki?
Firma Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki wygrała 40 przetargów o łącznej wartości 30 744 785 zł. Średnia wartość kontraktu to 768 620 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki?
Najczęstszym zamawiającym jest Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie (15 zamówień).
Od kiedy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.03.2021, a najnowszy z 17.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy BERNACKI Edward Bernacki to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A., USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.