ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ

Racibórzwoj. śląskieNIP: 6391846683
2
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
289 681 zł
Łączna wartość
289 681 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Zakład Usługowo - Handlowy Kamil DudaKietrz1289 681

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ?

ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ ogłosił łącznie 2 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 289 681 zł, przy średniej wartości 289 681 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ?

Najczęstszym wykonawcą jest Zakład Usługowo - Handlowy Kamil Duda (1 wygranych przetargów).

Od kiedy ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.05.2022, a najnowszy z 09.11.2022.

Przetargi od ARBORETUM BRAMY MORAWSKIEJ: analiza i prognozy