OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE

Koronowowoj. kujawsko-pomorskieNIP: 9670918236
1
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
461 373 zł
Łączna wartość
461 373 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1DRAGON s.c. S. Kucharz B. DudekDąbrowa Górnicza1461 373 zł

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE?

Zamawiający OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE ogłosił łącznie 1 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 461 373 zł, przy średniej wartości 461 373 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE?

Najczęstszym wykonawcą jest DRAGON s.c. S. Kucharz B. Dudek (1 wygranych przetargów).

Od kiedy OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 07.10.2025, a najnowszy z 07.10.2025.