PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU
2
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
107 999 zł
Łączna wartość
107 999 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bruno Tassi Sp. z o.o. | Warszawa oddział Gdańsk | 1 | 107 999 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Żywność i napoje
Zakończony
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026r. na potrzeby Przedszkola nr 86 w Gdańsku
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU?
PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU ogłosił łącznie 2 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 107 999 zł, przy średniej wartości 107 999 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU?
Najczęstszym wykonawcą jest Bruno Tassi Sp. z o.o. (1 wygranych przetargów).
Od kiedy PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.03.2024, a najnowszy z 22.01.2026.