SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA prowadzi powtarzalne postępowania w jednej kategorii. Najbardziej regularna jest kategoria „Hotelarstwo i gastronomia” (rytm: co rok) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~lipiec 2027.
Hotelarstwo i gastronomia
co rok- 7 ogłoszeń przez 4,8 lat
- Zwykle w miesiącach: wrzesień / czerwiec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Firma „KASIA” Sławomir Grabowski | Wrocław | 4 | 1 094 300 zł |
| 2 | Kasia&Group Sp. z o.o. | Wrocław | 2 | 1 059 500 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA?
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA ogłosił łącznie 7 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 100 068 zł, przy średniej wartości 16 678 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA?
Najczęstszym wykonawcą jest Firma „KASIA” Sławomir Grabowski (4 wygranych przetargów).
Od kiedy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 83 IM. JANA KASPROWICZA publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.09.2021, a najnowszy z 16.07.2026.