Brak terminuBZP
Świadczenie usług prawnych w zakresie zamówień publicznych i szeroko rozumianych umów gospodarczych zawieranych poza trybem zamówień publicznych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy649 440,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta649 440,00 PLN
Najdroższa oferta649 440,00 PLN
Data zawarcia umowy: 26.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPaństwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5214004558
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79110000-8 — Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00185029
Data publikacji03.04.2026 10:22
Kody CPV
79110000-8Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b4c5fd25-2b3a-4c2c-b2db-ac4bb81801b8