Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Wzorzec zamówień, które ogłasza Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, jest powtarzalny w 4 kategoriach. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Medycyna i laboratorium” (co miesiąc): ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, spodziewany kolejny termin: w najbliższym czasie.
Medycyna i laboratorium
co miesiąc- 181 ogłoszeń przez 2,4 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / marzec
Informatyka
co kwartał- 9 ogłoszeń przez 2,1 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / październik
Roboty budowlane
co miesiąc- 43 ogłoszeń przez 2 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / lipiec
Komputery i maszyny biurowe
co miesiąc- 10 ogłoszeń przez 1,7 lat
- Zwykle w miesiącach: październik / styczeń
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Medtronic Poland sp. z o.o. | Warszawa | 5 | 11 907 910 zł |
| 2 | Synektik SA | Warszawa | 5 | 29 355 590 zł |
| 3 | Tronus Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 4 | 3 319 118 zł |
| 4 | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 4 | 5 452 615 zł |
| 5 | Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Nowy Tomyśl | 3 | 3 221 780 zł |
| 6 | Sanofi Sp. z o.o. | Warszawa | 3 | 6 915 682 zł |
| 7 | Abbott Medical Sp. z o. o. | Warszawa | 3 | 3 183 750 zł |
| 8 | Amgen Sp. z o.o. | Warszawa | 3 | 117 923 zł |
| 9 | Medicus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna | Tychy | 2 | 81 836 zł |
| 10 | Delfarma Sp. z o.o. | Łódź | 2 | 34 420 zł |
Historia zamówień
Przetargi (7)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (11)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 11 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 5287/25postanowienieumorzenie postępowania13.01.2026
- KIO 3541/25postanowienieumorzenie postępowania18.09.2025
- KIO 3246/25postanowienieumorzenie postępowania04.09.2025
- KIO 2321/25postanowienieumorzenie postępowania11.07.2025
- KIO 2352/25 | KIO 2365/25postanowienieumorzenie postępowania03.07.2025
- KIO 121/25postanowienie27.01.2025
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji?
Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił łącznie 284 przetargów, z czego 5 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 276 399 253 zł, przy średniej wartości 1 906 202 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji?
Najczęstszym wykonawcą jest Medtronic Poland sp. z o.o. (5 wygranych przetargów).
Od kiedy Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.02.2024, a najnowszy z 28.07.2026.