Brak terminuBZP
Dostawa i uruchomienie systemu automatycznych pomiarów deformacji z transmisją danych w trzech otworach inklinometrycznych na osuwisku w Szymbarku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy329 025,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta329 025,00 PLN
Najdroższa oferta329 025,00 PLN
Data zawarcia umowy: 19.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPaństwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250008040
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31644000-2 — Różne rejestratory danych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00331829
Data publikacji09.07.2026 08:20
Kody CPV
31644000-2Różne rejestratory danych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)09.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a1eaee2e-1a5d-4409-a301-943cdff8680a