Brak terminuBZP
Opracowanie ekspertyz techniczno-balistycznych oraz opracowanie ekspertyzy technicznej w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla obiektów będących w administrowaniu 24 WOG Giżycko.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy69 433,50 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta51 660,00 PLN
Najdroższa oferta200 500,00 PLN
Taniej od najdroższej148 840,00 PLN74% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+288%
51 660,00 PLN
najtańsza200 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza200 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Giżycko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00352500
Data publikacji21.07.2026 08:53
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-167c6d97-81ba-4540-a04c-4565b9c624d8