Brak terminuBZP
Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: al. „Solidarności” 60 m 90, część nr 2: A. Sulkiewicza 8 m 12
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta65 931,63 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1070001293
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00355593
Data publikacji22.07.2026 11:24
Kody CPV
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d4bec9b7-1cce-4c88-b01b-eff5d4131653