Brak terminuBZP
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków profilaktyczno - regeneracyjnych dla pracowników Sekcji Terenów Zielonych i Transportu PW
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy71 240,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta71 240,00 PLN
Najdroższa oferta84 110,40 PLN
Taniej od najdroższej12 870,40 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18%
71 240,00 PLN
najtańsza · wybrana84 110,40 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana84 110,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55520000-1 — Usługi dostarczania posiłków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00362586
Data publikacji27.07.2026 10:09
Kody CPV
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1260002a-2d10-4714-ad07-570923e4917f