Brak terminuBZP
Budowa Placu Zabaw przy ul. St. Kostki w Piastowie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy980 925,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta921 000,00 PLN
Najdroższa oferta1 130 370,00 PLN
Taniej od najdroższej209 370,00 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+23%
921 000,00 PLN
najtańsza1 130 370,00 PLN
najdroższa
najtańsza1 130 370,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Piastów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00372985
Data publikacji31.07.2026 13:21
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9Wyposażenie placów zabaw
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-413730ed-e2b1-4fb5-aa20-8d2d40d6afd0