Brak terminuBZP
Zaprojektowanie i budowa systemu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w budynku pozostającym w trwałym zarządzie Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 340 700,00 PLN
Najdroższa oferta2 418 240,34 PLN
Taniej od najdroższej1 077 540,34 PLN45% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+80%
1 340 700,00 PLN
najtańsza2 418 240,34 PLN
najdroższa
najtańsza2 418 240,34 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45311000-0 — Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00374786
Data publikacji03.08.2026 13:14
Kody CPV
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314310-7Układanie kabli
45316000-5Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317000-2Inne instalacje elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-30857c3c-d32f-46a0-9cf6-df7d7905ae6f