Brak terminuBZP
Kompleksowa usługa polegająca na zorganizowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze konferencji poświęconej profilaktyce uzależnień
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy38 490,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta38 490,00 PLN
Najdroższa oferta39 600,00 PLN
Taniej od najdroższej1 110,00 PLN3% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+3%
38 490,00 PLN
najtańsza · wybrana39 600,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana39 600,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewództwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
MiastoKielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
NIP9591506120
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kielce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80000000-4 — Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00375962
Data publikacji04.08.2026 09:50
Kody CPV
80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8765ec99-c3cd-4a19-a68b-3a0ee1f19df1