Brak terminuBZP
Organizacja i przeprowadzenie grupowego szkolenia wyjazdowego dla pracowników kadry PCPR oraz opiekunów zastępczych w podziale na 2 części realizowanego w ramach projektu FEWiM.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy68 445,00 PLN
Liczba złożonych ofert11Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta24 480,00 PLN
Najdroższa oferta54 000,00 PLN
Taniej od najdroższej29 520,00 PLN55% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+121%
24 480,00 PLN
najtańsza54 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza54 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80500000-9 — Usługi szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00377614
Data publikacji04.08.2026 17:42
Kody CPV
80500000-9Usługi szkoleniowe
55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.01.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0a917b32-40cd-4bc6-ba3e-c97a707fb2e5