Brak terminuBZP
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy ukrycia w miejscowości Andrespol
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy285 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta285 000,00 PLN
Najdroższa oferta519 219,90 PLN
Taniej od najdroższej234 219,90 PLN45% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+82%
285 000,00 PLN
najtańsza · wybrana519 219,90 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana519 219,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 04.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Andrespol). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71220000-6 — Usługi projektowania architektonicznego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00378456
Data publikacji05.08.2026 11:11
Kody CPV
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-33fde709-4e02-447b-84ab-b34cc8b79b40