Brak terminuBZP
Organizacja uroczystej kolacji i usługi noclegowej dla Katedry Mleczarstwa i Zarządzania Jakością, Wydziału Nauk o Żywności IV Konferencja Naukowo-Branżowa Sieć Badawcza Uczelni Przyrodniczych [...]
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaAREON PRZYSTAŃ RESTAURACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn
Wartość umowy89 289,50 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta89 289,50 PLN
Najdroższa oferta89 289,50 PLN
Data zawarcia umowy: 03.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaUNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
MiastoOlsztyn
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7393033097
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55300000-3 — Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00379166
Data publikacji05.08.2026 13:50
Kody CPV
55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4Hotelarskie usługi noclegowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5701f681-68e8-4b93-97e8-93f04b419cd8