Brak terminuBZP
Budowa drogi gminnej w Gdakowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaKwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych "STRZELBUD" Sp. z o.o.Kwidzyn
Wartość umowy579 013,28 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta579 013,28 PLN
Najdroższa oferta734 865,05 PLN
Taniej od najdroższej155 851,77 PLN21% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+27%
579 013,28 PLN
najtańsza · wybrana734 865,05 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana734 865,05 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Prabuty). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00379616
Data publikacji05.08.2026 15:49
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45233223-8Wymiana nawierzchni drogowej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-95cfd179-7b13-4e99-b4ee-1d96021aee16