Brak terminuBZP
Dostawy materiałów szewnych, opatrunków i wyrobów medycznych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy416 880,81 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta4 620,67 PLN
Najdroższa oferta165 493,88 PLN
Taniej od najdroższej160 873,21 PLN97% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+3482%
4 620,67 PLN
najtańsza165 493,88 PLN
najdroższa
najtańsza165 493,88 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCentrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o. o.
MiastoŻyrardów
WojewództwoMazowieckie
NIP8381843603
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żyrardów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00380552
Data publikacji06.08.2026 11:17
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
33141110-4Opatrunki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-899da426-d938-4709-ae7e-ed5acd52e05e