Brak terminuBZP
Konserwacja rowów odwadniających, rzek i zbiorników na terenie gminy Michałowice
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy354 825,35 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta78 392,23 PLN
Najdroższa oferta219 624,26 PLN
Taniej od najdroższej141 232,03 PLN64% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+180%
78 392,23 PLN
najtańsza219 624,26 PLN
najdroższa
najtańsza219 624,26 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 03.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Reguły). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90721800-5 — Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00382447
Data publikacji07.08.2026 10:10
Kody CPV
90721800-5Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
45246400-7Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
71313000-5Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
90913100-1Usługi czyszczenia zbiorników
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-63ea2e2c-1882-4e74-8a98-33169431cc3b