Brak terminuBZP
RDW w Lublinie z/s w Bychawie: Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 809 odc. Krasienin - Majdan Krasieniński od km 38+334 do km 41+692 o długości 3,358 km
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 732 059,78 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 732 059,78 PLN
Najdroższa oferta2 938 819,17 PLN
Taniej od najdroższej206 759,39 PLN7% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+8%
2 732 059,78 PLN
najtańsza · wybrana2 938 819,17 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 938 819,17 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111000-8 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00382695
Data publikacji07.08.2026 11:09
Kody CPV
45111000-8Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9Roboty budowlane
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-03daf0d8-c764-4c39-ad4f-60292a9d7df5