Brak terminuBZP
Przebudowa ciągu dróg w ul. Malowniczej i Mrockiej w Brzezinach.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 498 950,48 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 498 950,48 PLN
Najdroższa oferta4 813 776,94 PLN
Taniej od najdroższej1 314 826,46 PLN27% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+38%
3 498 950,48 PLN
najtańsza · wybrana4 813 776,94 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 813 776,94 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 07.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brzeziny). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00383394
Data publikacji07.08.2026 13:32
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9Roboty budowlane
45232130-2Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45111000-8Roboty budowlane
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d1129e89-d589-409b-8d53-0655d2b43c05