Brak terminuBZP
Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów-etap I
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy395 049,81 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta395 049,81 PLN
Najdroższa oferta415 952,26 PLN
Taniej od najdroższej20 902,45 PLN5% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5%
395 049,81 PLN
najtańsza · wybrana415 952,26 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana415 952,26 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opatowiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00386266
Data publikacji11.08.2026 09:01
Kody CPV
45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
43124100-9Drenaże
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)11.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d5d839b7-7cd5-4fb2-8eb4-50ead92e1882