Brak terminuBZP
Remont DP nr 1119N Balewo - Wiśniewo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 027 254,80 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 027 254,80 PLN
Najdroższa oferta1 439 505,47 PLN
Taniej od najdroższej412 250,67 PLN29% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+40%
1 027 254,80 PLN
najtańsza · wybrana1 439 505,47 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 439 505,47 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pasłęk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00386472
Data publikacji11.08.2026 09:59
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)11.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-16368cf8-ea46-489d-9e63-d4bcbc7586f4