Brak terminuBZP
Remont dachu budynku Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy792 414,24 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta792 414,24 PLN
Najdroższa oferta1 230 853,20 PLN
Taniej od najdroższej438 438,96 PLN36% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+55%
792 414,24 PLN
najtańsza · wybrana1 230 853,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 230 853,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mińsk Mazowiecki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45260000-7 — Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
Numer ogłoszenia2026/BZP 00387398
Data publikacji11.08.2026 13:23
Kody CPV
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
45261900-3Naprawa i konserwacja dachów
45262210-6Fundamentowanie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)11.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c58d881e-9d2d-4c0c-9d88-44ed7cb85a3f