Brak terminuBZP
Przebudowa ulicy Koncertowej w miejscowości Książenice Gmina Grodzisk Mazowiecki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy11 365 829,88 PLN
Liczba złożonych ofert13Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta11 365 829,88 PLN
Najdroższa oferta15 801 961,29 PLN
Taniej od najdroższej4 436 131,41 PLN28% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+39%
11 365 829,88 PLN
najtańsza · wybrana15 801 961,29 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana15 801 961,29 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grodzisk Mazowiecki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00388461
Data publikacji12.08.2026 09:21
Kody CPV
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233260-9Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
77314100-5Usługi w zakresie trawników
45111230-9Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45316213-1Instalowanie oznakowania drogowego
45112210-0Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45231110-9Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7e6fbafb-ba78-414e-9fc3-40b29f06cfde