Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy459 303,84 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 674,00 PLN
Najdroższa oferta123 822,00 PLN
Taniej od najdroższej122 148,00 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7297%
1 674,00 PLN
najtańsza123 822,00 PLN
najdroższa
najtańsza123 822,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU
MiastoGdańsk
WojewództwoPomorskie
NIP5832580921
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdańsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00388548
Data publikacji12.08.2026 09:56
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ddd98d12-2f53-46c0-b503-4db6d6e8ac02