Brak terminuBZP
Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej do bloków w m. Zwartowo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy670 350,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta670 350,00 PLN
Najdroższa oferta818 934,00 PLN
Taniej od najdroższej148 584,00 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+22%
670 350,00 PLN
najtańsza · wybrana818 934,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana818 934,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Choczewo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00388524
Data publikacji12.08.2026 09:48
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232410-9Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45255600-5Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45232400-6Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-264ba24c-6ec4-4f06-810b-de3963cd9b2e