Brak terminuBZP
Usługa Ubezpieczenia Olmedica w Olecku Sp. z o.o.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy739 496,61 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta139 605,00 PLN
Najdroższa oferta676 320,84 PLN
Taniej od najdroższej536 715,84 PLN79% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+384%
139 605,00 PLN
najtańsza676 320,84 PLN
najdroższa
najtańsza676 320,84 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaOLMEDICA W OLECKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoOlecko
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP8471488956
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olecko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)66510000-8 — Usługi ubezpieczeniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00390643
Data publikacji13.08.2026 09:49
Kody CPV
66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-711e2906-0aa0-4793-b3e6-b5f34474d85a