Brak terminuBZP
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Caców
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy115 620,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta115 620,00 PLN
Najdroższa oferta199 406,27 PLN
Taniej od najdroższej83 786,27 PLN42% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+72%
115 620,00 PLN
najtańsza · wybrana199 406,27 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana199 406,27 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 04.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nagłowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00391651
Data publikacji13.08.2026 13:35
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2c4c833e-59d2-4ea5-b5c8-5b2332bd7b67