Brak terminuBZP
Postępowanie na dostawę implantów do operacji klatki lejkowatej, dedykowanego instrumentarium, sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą aparatu do krioanalgezji.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy191 768,30 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta22 239,36 PLN
Najdroższa oferta114 200,54 PLN
Taniej od najdroższej91 961,18 PLN81% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+414%
22 239,36 PLN
najtańsza114 200,54 PLN
najdroższa
najtańsza114 200,54 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33184100-4 — Implanty chirurgiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00392141
Data publikacji13.08.2026 15:17
Kody CPV
33184100-4Implanty chirurgiczne
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c660ae8a-7711-40bc-8b26-b1b0d2ba40ef