ZakończonyBZP
Postępowanie na dostawę implantów do operacji klatki lejkowatej, dedykowanego instrumentarium, sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą aparatu do krioanalgezji.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert03.07.2026 09:00Zakończony
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy191 768,30 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta22 239,36 PLN
Najdroższa oferta114 200,54 PLN
Taniej od najdroższej91 961,18 PLN81% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+414%
22 239,36 PLN
najtańsza114 200,54 PLN
najdroższa
najtańsza114 200,54 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaUniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
MiastoLublin
WojewództwoLubelskie
NIP7122414692
Adresul. prof. Antoniego Gębali 6, 20-093 Lublin
Emailzp@uszd.lublin.pl
Strona WWWwww.uszd.lublin.pl
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33184100-4 — Implanty chirurgiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00306314
Data publikacji24.06.2026 13:02
Kody CPV
33184100-4Implanty chirurgiczne
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)24.06.2026
- Wynik postępowania13.08.2026
Analiza rynkowa
Przedmiot zamówienia
Opis zamówienia
Implanty do płytki mostkowo-żebrowej
Termin realizacji: 12 miesiące
Treść ogłoszenia
1Zamawiający
- Rola zamawiającego
- Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
- Nazwa zamawiającego
- Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
- Krajowy Numer Identyfikacyjny
- REGON 430040541
- Ulica
- ul. prof. Antoniego Gębali 6
- Miejscowość
- Lublin
- Kod pocztowy
- 20-093
- Województwo
- lubelskie
- Kraj
- Polska
- Lokalizacja NUTS 3
- PL814 - Lubelski
- Adres poczty elektronicznej
- zp@uszd.lublin.pl
- Adres strony internetowej zamawiającego
- https://www.uszd.lublin.pl
- Rodzaj zamawiającego
- Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
- Przedmiot działalności zamawiającego
- Zdrowie
2Informacje podstawowe
- Ogłoszenie dotyczy
- Zamówienia publicznego
- Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
- Nie
- Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
- Postępowanie na dostawę implantów do operacji klatki lejkowatej, dedykowanego instrumentarium, sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą aparatu do krioanalgezji.
- Identyfikator postępowania
- ocds-148610-c660ae8a-7711-40bc-8b26-b1b0d2ba40ef
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306314
- Wersja ogłoszenia
- 01
- Data ogłoszenia
- 2026-06-24
- Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
- Tak
- Numer planu postępowań w BZP
- 2025/BZP 00628584/21/P
- Identyfikator pozycji planu postępowań
- 1. 2.18 Implanty do operacji klatki lejkowatej, dedykowane instrumentarium, sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą aparatu do krioanalgezji
- O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
- Nie
- Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
- Nie
- Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
- Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
- Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
- https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c660ae8a-7711-40bc-8b26-b1b0d2ba40ef
- Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
- Nie
- Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
- Tak
- Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
- Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej podadresem: https://uszd-lublin.eb2b.com.pl
- Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
- Zgodnie z informacjami zawartymi w SWZ.
- Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
- Nie
- Oferta - katalog elektroniczny
- Nie dotyczy
- Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
- polski
4Przedmiot zamówienia
- Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
- Nie
- Numer referencyjny
- ZP. 381. 50.2026
- Rodzaj zamówienia
- Dostawy
- Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
- Nie
- Możliwe jest składanie ofert częściowych
- Tak
- Liczba części
- 3
- Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
- Nie
- Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
- Nie
- Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Implanty do płytki mostkowo-żebrowej
- Główny kod CPV
- 33184100-4 - Implanty chirurgiczne
- Zamówienie obejmuje opcje
- Tak
- Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
- Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zamówienia dostawy dodatkowych ilości asortymentu z zamówienia podstawowego. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje dostawy asortymentu, wymienionego w opisie przedmiotu zamówienia w ilościach nie większych niż określone w załączniku nr 4 i 5 w SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wyczerpanie ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania umowy.
- Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
- 12 miesiące
- Zamawiający przewiduje wznowienia
- Nie
- Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
- Procentowo
- Stosowane kryteria oceny ofert
- Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
- Nazwa kryterium
- Cena
- Waga
- 60
- Rodzaj kryterium
- inne.
- Nazwa kryterium
- Termin dostawy implantów i instrumentarium do zabiegu
- Waga
- 40
- Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
- Nie
- Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Płytki rekonstrukcyjne do mostka, stalowe wraz z dzierżawą instrumentarium
- Główny kod CPV
- 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
- Zamówienie obejmuje opcje
- Tak
- Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
- Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zamówienia dostawy dodatkowych ilości asortymentu z zamówienia podstawowego. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje dostawy asortymentu, wymienionego w opisie przedmiotu zamówienia w ilościach nie większych niż określone w załączniku nr 4 i 5 w SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wyczerpanie ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania umowy.
- Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
- 12 miesiące
- Zamawiający przewiduje wznowienia
- Nie
- Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
- Procentowo
- Stosowane kryteria oceny ofert
- Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
- Nazwa kryterium
- Cena
- Waga
- 60
- Rodzaj kryterium
- inne.
- Nazwa kryterium
- Termin dostaw cząstkowych
- Waga
- 40
- Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
- Nie
- Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Sonda jednorazowa do krioanalgezji klatki piersiowej wraz z dzierżawą aparatu do krioanalgezji
- Główny kod CPV
- 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
- Zamówienie obejmuje opcje
- Nie
- Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
- 12 miesiące
- Zamawiający przewiduje wznowienia
- Nie
- Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
- Procentowo
- Stosowane kryteria oceny ofert
- Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
- Nazwa kryterium
- Cena
- Waga
- 60
- Rodzaj kryterium
- inne.
- Nazwa kryterium
- Czas reakcji serwisu
- Waga
- 40
- Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
- Nie
5Kwalifikacja wykonawców
- Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
- Nie
- Warunki udziału w postępowaniu
- Nie
- Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
- Tak
- Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
- Podmiotowe środkidowodowe, wykazujące przesłanki określone w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp - w przypadku zajścia okoliczności określonych w art. 108ust. 1 pkt 1, 2 i 5 ustawy Pzp.
- Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
- Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych
6Warunki zamówienia
- Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
- Nie
- Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
- Nie
- Zamawiający wymaga wadium
- Nie
- Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Nie
- Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
- 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia o braku podstaw wykluczenia, składa każdy z Wykonawców. 3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
- Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
- Nie
7Projektowane postanowienia umowy
- Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
- Nie
- Zamawiający przewiduje zmiany umowy
- Tak
- Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
- Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia znajdują się we wzorze umowy zamieszczonym na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://uszd-lublin.eb2b.com.pl.
- Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
- Nie
8Procedura
- Termin składania ofert
- 2026-07-03 09:00
- Miejsce składania ofert
- Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami należy złożyć za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://uszd-lublin.eb2b.com.pl
- Termin otwarcia ofert
- 2026-07-03 10:00
- Termin związania ofertą
- do 2026-08-01
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c660ae8a-7711-40bc-8b26-b1b0d2ba40ef