Brak terminuBZP
Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi leśnej nr 04-21-0061/2 w leśnictwie Czerce oraz remontu drogi leśnej nr 04-21-0061/1 w leśnictwie Przyjemek
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 355 409,64 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta384 068,79 PLN
Najdroższa oferta1 105 350,02 PLN
Taniej od najdroższej721 281,23 PLN65% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+188%
384 068,79 PLN
najtańsza1 105 350,02 PLN
najdroższa
najtańsza1 105 350,02 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
MiastoSieniawa
WojewództwoPodkarpackie
NIP7940003363
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sieniawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00392560
Data publikacji14.08.2026 09:29
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111213-4Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45232452-5Roboty odwadniające
45233000-9Roboty budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-acb6f141-94bc-474f-8462-93dc7dc0dcc4