Brak terminuBZP
Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Szpitala Pediatrycznego w Bielsku - Białej - etap I
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy96 369,20 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta9 980,00 PLN
Najdroższa oferta27 000,00 PLN
Taniej od najdroższej17 020,00 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+171%
9 980,00 PLN
najtańsza27 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza27 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 09.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bielsko-Biała). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33190000-8 — Różne urządzenia i produkty medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00393525
Data publikacji17.08.2026 08:36
Kody CPV
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
33100000-1Urządzenia medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6cfb37c9-8c97-473e-b270-b90df44b50a5