Brak terminuBZP
Gadżety dla uczestników szkolenia
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 120,48 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta492,00 PLN
Najdroższa oferta2 676,48 PLN
Taniej od najdroższej2 184,48 PLN82% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+444%
492,00 PLN
najtańsza2 676,48 PLN
najdroższa
najtańsza2 676,48 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdynia). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00394293
Data publikacji17.08.2026 12:50
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1a39dc1d-0ac7-4963-882d-a0fd61f559d7