Brak terminuBZP
Budowa i przebudowa dróg na terenie Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 057 192,86 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 057 192,86 PLN
Najdroższa oferta4 857 543,01 PLN
Taniej od najdroższej1 800 350,15 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+59%
3 057 192,86 PLN
najtańsza · wybrana4 857 543,01 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 857 543,01 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rudnik nad Sanem). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00394539
Data publikacji17.08.2026 13:56
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9643981b-efc7-4e9c-8368-e34fa5e4274b