Brak terminuBZP
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy149 556,15 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta8 292,56 PLN
Najdroższa oferta26 946,00 PLN
Taniej od najdroższej18 653,44 PLN69% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+225%
8 292,56 PLN
najtańsza26 946,00 PLN
najdroższa
najtańsza26 946,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5261736429
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90500000-2 — Usługi związane z odpadami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00395272
Data publikacji18.08.2026 09:20
Kody CPV
90500000-2Usługi związane z odpadami
90511000-2Usługi wywozu odpadów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)18.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a9c7beff-08d6-49fc-9bf3-777179aaf64f