Usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki oraz wykonanie usługi polegającej na wynajmie i obsłudze serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych oraz na bieżącym odbiorze i wywozie odpadów komunalnych z m. Karczew oraz wynajmie toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
Kody CPV
Analiza rynkowa i konkurencja
W skrócie
Przetarg obejmuje kompleksowe usługi zarządzania odpadami i higieny sanitarnej: odbiór i transport odpadów pokonsumpcyjnych, wynajmu i serwis urządzeń sanitarnych, odbiór odpadów komunalnych oraz wynajem toalet i umywalek polowych. Zamówienie podzielone na 5 części, oferenci mogą uciekać oferty na wybrane części. Dla każdej części wymagane jest zatrudnienie minimum 2 pracowników na umowę o pracę.
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie minimum 2 pracowników na umowę o pracę dla każdej części zamówienia
- Doświadczenie w transporcie i unieszkodliwianiu odpadów pokonsumpcyjnych
- Obsługa i serwis urządzeń sanitarnych oraz kontenerów prysznicowo-toaletowych
- Wynajem i zarządzanie przenośnymi kabinami sanitarnymi VIP
- Doświadczenie w odbiorze i wywozie odpadów komunalnych na terenie miejscowości
Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).
Zapytaj o ten przetarg
Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.
Konkurencja i ceny — Ścieki, odpady, środowisko
W kategorii Ścieki, odpady, środowisko rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 2,5 oferty (konkurencja średnia); 53% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 389 250,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 180 810,00 PLN do 813 010,00 PLN.
Wartość tego przetargu (2 685 964,91 PLN) wypada powyżej górnego kwartyla — to jeden z większych budżetów w kategorii — +590% względem mediany.
Na podstawie 35 703 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko.
Sprawdź opłacalność startu
Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.
Analiza rynkowa
Przedmiot zamówienia
Opis zamówienia
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp.
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp.
Przedmiotem zamówienia są następujące usługi:
a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki;
b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki;
c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;
d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021;
z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia.
Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1,
1.1 -
1.5. oraz nr
4.1. –
4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr
1.1 -
1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr
1.1. –
1.5. do SWZ.
Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
[dotyczy części I zamówienia]
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności
w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów pokonsumpcyjnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
[dotyczy części II zamówienia]
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności
w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na obsłudze kontenerów prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – umywalkowych na potrzeby zabezpieczenia sanitarno–higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
[dotyczy części III zamówienia]
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności
w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowej przenośnych kabin sanitarnych VIP i umywalek wolnostojących na potrzeby zabezpieczenia sanitarno-higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
[dotyczy części IV zamówienia]
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności
w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów komunalnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
[dotyczy części V zamówienia]
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności
w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowaniu toalet sanitarnych i umywalek wolnostojących, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
– Kodeks pracy.
Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Warunki i informacje dodatkowe
Wadium
Informacje dodatkowe