Brak terminuBZP
SUKCESYWNE DOSTAWY JEDNORAZOWYCH ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, HIGIENICZNYCH I DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy133 877,67 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6 101,12 PLN
Najdroższa oferta88 536,20 PLN
Taniej od najdroższej82 435,08 PLN93% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1351%
6 101,12 PLN
najtańsza88 536,20 PLN
najdroższa
najtańsza88 536,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
MiastoBolesławiec
WojewództwoDolnośląskie
NIP6121542513
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bolesławiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141000-0 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia2026/BZP 00399182
Data publikacji20.08.2026 08:04
Kody CPV
33141000-0Medycyna i laboratorium
33141320-9Igły medyczne
33141220-8Kaniula
33141310-6Strzykawki
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
33100000-1Urządzenia medyczne
33141200-2Cewniki
33140000-3Materiały medyczne
22993000-7Druki i produkty pokrewne
38410000-2Przyrządy pomiarowe
33141110-4Opatrunki
33141114-2Gaza medyczna
33141119-7Kompresy
33141112-8Plastry
33770000-8Artykuły higieniczne z papieru
33124100-6Urządzenia diagnostyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
- Wynik postępowania26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-33ef7089-8bcb-4a9c-9f67-2d8bbe22ccfc