Brak terminuBZP
48-P-26 Hemodynamika - jednorazowe wyroby medyczne wraz z dzierżawą - powtórka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy333 360,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta164 700,00 PLN
Najdroższa oferta168 660,00 PLN
Taniej od najdroższej3 960,00 PLN2% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2%
164 700,00 PLN
najtańsza168 660,00 PLN
najdroższa
najtańsza168 660,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gliwice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141000-0 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia2026/BZP 00399344
Data publikacji20.08.2026 08:59
Kody CPV
33141000-0Medycyna i laboratorium
33182200-1Urządzenia do stymulacji pracy serca
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-72ac9554-8d30-40e6-9f5f-74529df01381